Ranking Quick Detailerów

Ranking Quick Detailerów

Quick detailer, czyli produkt do szybkiego odświeżenia lakieru to niezbędnik w każdym detailingowym garażu. Pierwotne przeznaczenie tego typu produktów to usuwanie lekkiego kurzu, odcisków palców czy śladów po wodzie na powierzchni lakieru. Miał być to szybki produkt „spray and wipe” – pryśnij i przetrzyj.

Jednak produkty typu QD ciągle się rozwijają i coraz częściej są już pełnoprawnym zabezpieczeniem wytrzymującym spokojnie kilka tygodni. I z lepszym efektem wizualnym niż nie jeden wosk. 

Dziś przedstawimy Wam ranking najciekawszych według nas quick detailerów z różnych kategorii.

Chemotion Quick Detailer

Ekspresowy w aplikacji, ponadprzeciętna śliskość i połysk. Te cechy sprawiają, że stał się ulubionym QD dla wielu osób.  Świeży zapach melona i cytrusów dodatkowo uprzyjemnia jego używanie.
CENA: 24,90zł / 250ml

Shiny Garage Morning Dew

Kultowy quick detailer, który przez lata był ciągle udoskonalany. Znany ze świetnego efektu wizualnego, a nowa formuła ma zdecydowanie udoskonaloną formę aplikacji. Świetny zapach owoców leśnych. Jak na QD wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, producent deklaruje nawet 2 miesiące.
CENA: 38,90zł / 500ml

Funky Witch Botox

Typowy szybki QD do odświeżenia lakieru typu „spray and wipe”. Super połysk i śliskość po użyciu. Łatwy w aplikacji, nawet w niesprzyjających warunkach, przykładowo w słońcu. 
CENA: 41,00zł / 500ml

BINDER Premium Hydrophobic Wax

SiO2 w składzie, szybka i bezproblemowa aplikacja, fajny połysk i super hydrofobowość. Czego chcieć więcej od QD? Hydrophobic Wax to super produkt do szybkiego odświeżenia lakieru po myciu, można go stosować również na szybach.
CENA: 44,90zł / 500ml

Soft99 Luxury Gloss
Quick detailer doceniany za właściwości wizualne, zapewnia piękną głębię lakieru i połysk. Pracę z nim uprzyjemnia subtelny zapach mango. Do pielęgnacji wosków lub samodzielnego zabezpieczenia.
CENA: 49,90zł / 500ml 

CarPro Ech2O

To produkt tak wszechstronny, że doczekał się u nas nawet osobnego artykułu – Ciekawe produkty: CarPro Ech2O. Występuje w formie koncentratu, który w zależności od potrzeb możemy rozcieńczać w różnych proporcjach. Dzięki temu jest to niezwykle wydajny produkt.
CENA: 49,90zł / 500ml 

Prostaff CC Water Gold

Rewelacyjna szklistość lakieru to cecha, która wyróżnia ten QD. Łatwa aplikacja, świetna hydrofobowość i wydobycie głębi lakieru, sprawiają, że ten produkt jest naprawdę wart uwagi.
CENA: 64,90zł / 200ml

FIREBALL PIROUETTE

QD na bazie SiO2, wysoki połysk i rewelacyjne właściwości hydrofobowe. Jest łatwy w aplikacji i charakteryzuje się długą trwałością (4-12 tygodni). Świetnie sprawdza się do pielęgnacji powłok ceramicznych oraz jako samodzielne zabezpieczenie.
CENA: 99,90zł / 500ml

Wybór różnych QD jest przeogromny. To tylko kilka najciekawszych produktów z tej kategorii, które są warte uwagi. Można wśród nich znaleźć zarówno szybkie produkty typu "spray and wipe", jak i pełnoprawne zabezpieczenie oparte na bazie wosków lub SiO2.