ZviZZer All-Rounder Pads

ZviZZer All-Rounder Pads

Rotacja czy DA? Jakiej maszyny używacie częściej w swoim studiu? Trudno ukryć, że wiele osób całkowicie przerzuciło się na maszyny typu dual action. Jednak nadal są sytuacje, w których klasyczna rotacja się przydaje.

Ze względu na różną charakterystykę pracy obu typów maszyn, producenci wypuszczają osobne serie padów na rotację i DA o różnych kształtach i właściwościach. Więc jeśli pracujemy regularnie na obu typach maszyn, ilość padów do przechowywania musimy liczyć razy dwa.

Jednak jest na to dobre rozwiązanie – ZviZZer All-Rounder Pads.

To seria padów, która jest dedykowana do pracy zarówno na rotacji, jak i na DA. Ich  charakterystyczny kształt i budowa zapewnia szereg korzyści, które zaraz opiszemy.

Od zwykłych padów różnią się między innymi zastosowaniem specjalnej przekładki pomiędzy gąbką roboczą pada oraz rzepem. Przekładka wykonana jest z mieszanki pianki zamkniętokomórkowej oraz gumy i to w głównej mierze ona odpowiada za szereg korzyści.

Przekładka stanowi dodatkową izolację pomiędzy rzepem oraz powierzchnią roboczą pada, dzięki czemu wolniej się nagrzewa. Blokujemy również w ten sposób dostęp pasty do rzepa. Oba te czynniki przyczyniają się do zwiększonej żywotności padów All-Rounder.

Zastosowanie przekładki zmniejsza wibracje oraz zwiększa stabilność i wygodę pracy na maszynach DA. A dzięki specjalnemu profilowi i  zwiększonej wadze, możemy lepiej wykorzystać siłę odśrodkową podczas pracy na DA i ruch dualny jest bardziej efektywny.

Otwór centralny mniejsza napięcie powierzchniowe pada, to rozwiązanie znane ze wszystkich gąbek przeznaczonych na maszyny DA. A sama gąbka wykonana jest z wysokiej jakości pianki otwartokomórkowej charakteryzującej się efektywnym cięciem i świetną trwałością.

All-Rounder Pads to z pewnością ciekawe rozwiązanie na rynku gąbek polerskich. Wszechstronne zastosowanie, wygoda pracy oraz zwiększona trwałość to cechy zdecydowanie pożądane, jeśli chodzi o gąbki polerskie.