Ranking wosków na lato

Ranking wosków na lato

Lato to idealna pora, aby cieszyć się świetnymi właściwościami wosków naturalnych. Niepowtarzalny wygląd lakieru typu wet look i prosta aplikacja sprawiają, że woskowanie to sama przyjemność. Często sam proces umila również piękny zapach wosków lub ładne opakowanie.

Dziś przedstawimy Wam kilka wybranych wosków idealnych na lato.

FIREBALL

Nowość od firmy FIREBALL, cała kolekcja wosków typu show car. Oparte na dużej ilość, wysokiej jakości Carbauby - największą zawartością charakteryzuje się Brazil Wax (około 40%). Graphen Wax zawiera dodatkowo grafen. Łatwa aplikacja i rewelacyjne efekty wizualne to ich mocna strona. Woski zamknięte w eleganckich akrylowych słoiczkach z magnetycznym zamknięciem.

Funky Witch

Woski Funky Witch doceniane przez użytkowników za rewelacyjne właściwości wizualne i łatwą aplikację. Mamy do wyboru trzy woski. Hypnotic Icon składający się w 76% z naturalnych komponentów, dzięki czemu jest banany w aplikacji, nawet w słońcu. Mystic Shine zapewniający wysoki połysk i niezwykłą głębię koloru. Oraz Paradise Gloss oferujący świetną szklistość, a dzięki zawartości polimerów zwiększoną trwałość i ochronę.

Woski dostępne są pojedynczo lub w zastawie trzech testowych pojemności (50ml).

Poorboy's Natty's Paste Wax

Kultowe woski twarde. Zapewniają piękny połysk i są niezwykle proste w aplikacji. Dostępne w kilku różnych wersjach. White do jasnych lakierów, Black do ciemnych, Blue oraz Red do wszystkich typów lakieru.

Samba Wax

Wosk naturalny o obłędnym zapachu owoców tropikalnych. Banalny w aplikacji, bardzo ładnie wyciąga kolor lakieru i oferuje świetną hydrofobowość. Wosk, którego aplikacja to czysta przyjemność i chillout.

ZviZZer Wax

Niezwykle wydajny wosk o bardzo łatwej aplikacji. Zapewnia świetny połysk lakieru i rewelacyjną hydrofobowość. Charakteryzuje się także bardzo dobrą trwałością, nawet do 6 miesięcy.

 

To tylko kilka wybranych wosków na które warto zwrócić uwagę wybierając wosk idealny dla siebie. Choć jeśli jesteś prawdziwym fanem wosków, wiesz, że na jednym słoiczku się na pewno nie skończy.