Funky Witch Epic Skin Leather Quick Detailer

Funky Witch Epic Skin Leather Quick Detailer

Mamy przyjemność przedstawić nowość od marki Funky Witch dostępną od kilku dni na rynku! Funky Witch Epic Skin Leather Quick Detailer to produkt stworzony dla właścicieli samochodów ze skórzaną tapicerką, którzy w szybki i prosty sposób chcą zachować jej czystość i świeżość!

Co Wyróżnia FUNKY WITCH Epic Skin?

FUNKY WITCH Epic Skin to quick detailer do skór - łączy funkcje czyszczenia i odżywiania skórzanej tapicerki w jednym kroku. To świetne rozwiązanie do bieżącej pielęgnacji wnętrza. Czym się wyróżnia?

  • Łatwość Użytkowania: Dzięki formule 2w1 produkt umożliwia szybką i prostą aplikację, oszczędzając czas i wysiłek.
  • Właściwości czyszczące: Usuwa brud i tłuszcz z powierzchni.
  • Estetyczne Wykończenie: Po zastosowaniu skóra nabiera satynowego połysku, zachowując naturalny wygląd bez pozostawiania tłustych śladów.
  • Ochrona Materiału: Pomaga chronić skórę przed wysuszaniem, blaknięciem i pękaniem.
  • Przyjemny Zapach: Formuła o lekkim zapachu cytryny jest wolna od przytłaczających chemicznych środków, dzięki czemu aplikacja produktu to sama przyjemność!

Zastosowanie Produktu

Idealny do stosowania w przypadku każdej skórzanej tapicerki samochodowej, Wystarczy zaaplikować produkt bezpośrednio na mikrofibrę i przetrzeć powierzchnię tapicerki. W przypadku mocniejszych zabrudzeń można użyć szczoteczki do dokładniejszego wyczyszczenia.

Warto pamiętać, że produkt nie zastąpi odżywki dedykowanej do ożywienia i zabezpieczenia powierzchni. Nie należy go także stosować do czyszczenia powierzchni szklanych oraz tkanin.

FUNKY WITCH Epic Skin Leather Quick Detailer do końca stycznia dostępny tylko w sklepie MOTOGO! Sprawdź nowość w pojemnościach 215, 500 oraz 1000ml.