5 pytań do Deturner

5 pytań do Deturner

W naszej serii wywiadów "5 pytań do..." prezentowaliśmy Wam do tej pory producentów doskonale znanych na polskim rynku, który działają już od lat. Dziś zaprosiliśmy do rozmowy markę stosunkowo młodą, która jednak szybko zadomowiła się na naszym rynku. Produkty zbierają wiele pozytywnych opinii i zdobyły wielu fanów. Kolorowe preparaty wyglądają bardzo intrygująco i na pewno zachęcają do testów osoby, które nie miały jeszcze okazji ich używać! 

Poznajcie bliżej markę Deturner!

 

Od kiedy działacie na rynku i skąd pomysł na markę?

Sprzedaż produktów Deturner oficjalnie rozpoczęliśmy 1 listopada 2019 roku. A przygoda z przygotowaniami trwała równe 12 miesięcy, przez które udało nam się stworzyć 9 pierwszych produktów. Już wtedy wiedzieliśmy, że jest ich za mało i jak najszybciej musimy zacząć pracę nad kolejnymi nowościami, niektóre z nich cały czas są na etapie dopracowywania. Uznaliśmy, że wolimy ruszyć z mniejszą gamą produktów, ale w 100% dla nas pewnymi.

Pomysł na markę chemii samochodowej od dawna chodził nam po głowie. Pewnego dnia po prostu stwierdziliśmy, że to idealny moment, żeby wszystkie nasze plany wprowadzić w życie, posiadając doświadczenie i rozeznanie co do produktów, które są już na rynku. Od samego początku już znaliśmy definicje naszych produktów oraz wiążącą z nimi jakość, dodatkowo nie baliśmy się o bariery technologiczne, które są związane z produkcją kosmetyków.

Dla kogo skierowane są Wasze produkty?

Mocno celowaliśmy, żeby jakość, a przede wszystkim stosunek ceny do jakości był odpowiedni dla każdego amatora detailingu. Jak się okazało, produkty są pozytywnie przyjmowane wszędzie, gdzie świadczy się pracę zawodową — czy to przez studia detailingowe lub myjnie, czy osoby, które używają produktów czysto hobbystycznie. Zamysł ten, nie o tyle się udał, co przerósł nasze oczekiwania. Nowa seria produktów, której wyznaczamy obecnie datę premiery, dodatkowo jest nastawiona na odpowiednią efektowność przy zachowaniu wysokiej efektywności.

Jaki był Wasz pierwszy produkt bądź seria produktów?

Pierwszym produktem z naszej serii był Bloody Wheels, od niego wszystko się zaczęło — duża zawartość substancji aktywnej i dodatek nowoczesnych środków powierzchniowo czynnych idealnie domywa zanieczyszczenia metaliczne oraz każdego rodzaju zabrudzenie drogowe na felgach. Sami prywatnie zużywaliśmy go litrami, a okazało się, że szybko musieliśmy zareagować na popyt co do tego produktu w opakowaniach 5l. Patrząc na pierwsze 9 produktów, poszło nam z nimi bardzo sprawnie i gładko, w przeciwieństwie do Ceramic Detailer'a, przy którym zeszło najwięcej czasu.

Z których produktów najbardziej jesteście dumni i które najmocniej polecacie dla prawdziwych detailingowych świrów?

Naszym TOP sprzedaży oraz produktem, którym lubimy się najbardziej chwalić jest Ceramic Detailer, uważamy, ze to prawdziwy must have każdego amatora czy detailera. Produkt świetnie współpracuje z powłokami ceramicznymi oraz idealnie nadaje się jako samodzielne zabezpieczenie. Podbił serca sporej rzeszy naszych klientów, dodatkowo produkty typu quick detailer uważamy za kwintesencje detailingu i jest to nasza ulubiona grupa produktów. Sami często polecamy klientom zastosowanie Wet Coat + Ceramic Detailer jako mocny zawodnik w podbijaniu połysku.

Zdradzicie nam, czy planujecie w najbliższym czasie jakieś ciekawe nowości?

Rok 2022 będzie przełomowym rokiem dla nas i bardzo owocnym jeśli chodzi o premiery. Od początku roku wprowadzamy w innowacyjnym opakowaniu Detailingowym zestaw produktów 6x250ml. Odświeżone zostanie również opakowanie wosku, przy okazji nastąpi mała zmiana w składzie. Wczesną wiosną planowana jest premiera produktów z linii Deturner Expert Line, będzie to aż 6 produktów — pokusiliśmy się o nowe butelki oraz zmieniony image. Wraz z końcem roku 2021 skończyliśmy pracę nad naszą pierwszą powłoką, która będzie wstępem naszej marki w tego typu produkty, które planujemy do końca roku wydać, a będzie to sumie aż 5 powłok. Pierwsza do sprzedaży trafi prosta, a zarazem w odpowiedniej cenie i jakości powłoka roczna, jednowarstwowa, oczywiście jak w przypadku wszystkich produktów powstaje ona w naszym zakładzie od początku do końca.

Jest jeszcze jeden duży projekt w trakcie, ale niestety tu już nie za dużo mogę zdradzić ;)