5 pytań do WORK STUFF/GOOD STUFF

5 pytań do WORK STUFF/GOOD STUFF

Świetne kosmetyki i wysokiej jakości akcesoria to podstawa każdego detailingowego projektu. Dzisiaj zaprosiliśmy do rozmowy dwie, mocno ze sobą powiązane marki, które oferują właśnie takie produkty. Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym poznacie bliżej WORK STUFF oraz GOOD STUFF.

Od kiedy działacie na rynku i skąd pomysł na markę?

Z marką GOOD STUFF działamy na rynku od grudnia 2015 roku. To data, w której oficjalnie zaprezentowaliśmy nasze pierwsze produkty. W grudniu 2018 roku do naszego portfolio dołączyliśmy naszą drugą markę WORK STUFF.
Wszystko zaczęło się od hobby i pasji, jaką jest niewątpliwie dbanie o auta. Początkowo było to testowanie WSZYSTKIEGO, co jest na rynku. Później pomysł na coś swojego. Testy, szukanie odpowiednich dostawców i realizacja naszej wizji. Tak to wyglądało z chemią. Akcesoria, czyli WORK STUFF to rezultat analizy rynku akcesoriów gdzie zauważyliśmy brak kompletnej marki oferującej wiele różnego rodzaju akcesoriów.

Dla kogo skierowane są Wasze produkty?

WORK STUFF to produkty, które sprawdzą się w miejscach w których, wykonywane są usługi, jak również w przydomowych „studiach”, gdzie każdy pasjonat dba o swoje auto/motocykl.

W przypadku GOOD STUFFa markę kierujemy zdecydowanie bardziej dla pasjonatów aniżeli profesjonalistów.

Jaki był Wasz pierwszy produkt bądź seria produktów?

W GOOD STUFFie były to 4 produkty:
Szampon, Tire Dressing, Quick Detailer I Glass Cleaner

W WORK STUFFie — nasze pierwsze 3 pędzelki, czyli Classic Brush 16/24 i 30 mm.

Z których produktów najbardziej jesteście dumni i które najmocniej polecacie dla prawdziwych detailingowych świrów?

Portfolia obu marek są obecnie dosyć szerokie więc każdy znajdzie coś dla siebie. W WORK STUFFie wyróżnił był na pewno naszą całą serię pędzelków detailingowych. W GOOD STUFFie Tire Dressing Shine, Show Detailer, APC czy nasz nowy Interior Detailer (który uwielbiam :))

 

Zdradzicie nam, czy planujecie w najbliższym czasie jakieś ciekawe nowości?

Tak planujemy, nie stoimy w miejscu i jeżeli jest możliwość zmiany na lepsze, zawsze jesteśmy za. W WORK STUFFie planujemy wprowadzenie nowych pędzelków i spore odświeżenie kilku obecnych produktów.

W GOOD STUFFie dalej planujemy rozwijać linię Passion, która spotkała się z bardzo fajnym przyjęciem użytkowników. Jesteśmy też na ostatnim etapie wprowadzania naszego najtrwalszego zabezpieczenia w naszej ofercie.

Dziękuję za wywiad i wszystkim czytelnikom życzę miłego dnia.