5 pytań do Shiny Garage

5 pytań do Shiny Garage

Tym artykułem rozpoczynamy nową serię na naszym blogu "5 pytań do..."! Chcemy w niej przybliżyć Wam wybrane marki detailingowe. Na początek chcemy skupić się na polskich markach. Jednak niewykluczone, że w przyszłości pojawią się tutaj również dystrybutorzy zagranicznych produktów :) 

Czy mogliśmy zacząć inaczej, niż od pierwszej polskiej marki detailingowej? To chyba idealny początek dla tej serii. Z pewnością wielu z Was ma dobre wspomnienia z nią związane. Możliwe, że dla niektórych były to pierwsze kosmetyki detailingowe z jakimi mieliście styczność.

Przedstawiamy Shiny Garage!

Od kiedy działacie na rynku i skąd pomysł na markę?
Na rynku jesteśmy obecni od 2012 roku, co oznacza, że jesteśmy pierwszą polską marką detailingową, oraz że już w nadchodzącym roku 2022 będziemy obchodzić swój okrągły jubileusz. Pomysł na markę, jak to zazwyczaj bywa, wziął się z własnej potrzeby używania produktów wysokiej jakości, bezpiecznych, które będą rozwiązywały konkretne problemy użytkowników- zarówno pasjonatów, jak i tych profesjonalnych. Tworzenie od podstaw receptur, wyczerpujące testy, wdrażanie nowości- to wszystko wiąże się z ogromną satysfakcją, która wciąż motywuje nas do dalszego działania i rozwoju.
 

Dla kogo skierowane są Wasze produkty?
Produkty Shiny Garage kierujemy zarówno do szeroko pojętych miłośników motoryzacji, którzy dzisiaj najczęściej są też detailerami-amatorami, jak i do profesjonalistów działających w studiach. Rzecz jasna cały czas pracujemy nad poszerzaniem grona naszych odbiorców, edukujemy wszystkich posiadaczy samochodów tak, by dostrzegli korzyści płynące z posiadania zadbanego, czystego samochodu. Skupiamy się na tym, by trafić do każdego, kto kocha swój pojazd- niezależnie od tego, czy to piętnastoletni kompakt, czy limuzyna prosto z salonu.


 

Jaki był Wasz pierwszy produkt bądź seria produktów?
Pierwszy był szampon Orange Shampoo, szybko wsparty przez płyn do mycia szyb Perfect Glass Cleaner. Już od pierwszej chwili gama Shiny Garage jest stale poszerzana, więc dziś na liście produkowanych przez nas kosmetyków znajduje się już kilkadziesiąt pozycji.
 

Z których produktów najbardziej jesteście dumni i które najmocniej polecacie dla prawdziwych detailingowych świrów?
Choć zabrzmi to banalnie, jesteśmy dumni z każdego produktu, który przechodzi wnikliwe testy i trafia na sklepowe półki. Mamy to szczęście, że w naszym zespole pracują prawdziwi pasjonaci, więc wdrożenie każdej nowości to ciekawe doświadczenie, a wręcz przygoda. Żeby jednak nieco bardziej precyzyjnie odpowiedzieć na zadane pytanie: w dużym uproszczeniu najbardziej dumni możemy być z tych produktów, które cieszą się najlepszym odzewem naszych Klientów. Są to między innymi: Pre-Wash Citrus Oil TFR, Sleek Premium Shampoo, Monster Wheel Cleaner, Back2Black Polymer Tire Dressing, Jet Black, ICY Ceramic Detailer, Interior Plastic Protectant Matt… tak naprawdę można by wymieniać niemal w nieskończoność.
 

Zdradzicie nam, czy planujecie w najbliższym czasie jakieś ciekawe nowości?
Dosłownie w czasie, kiedy otrzymaliśmy od Was pytania do tego wywiadu, wprowadziliśmy cztery nowości: Wheel&Tire Cleaner (płyn pozwalający na jednoczesne umycie zarówno felg, jak i opon), Carnauba Spray Wax v2 (znany, ale mocno odświeżony wosk w płynie), Smear Free Glass Cloth (mikrofibra dedykowana do szyb), oraz prawdziwą bombę w postaci Ceramic Foam (prawdziwie innowacyjna ceramiczna piana o niezwykłych właściwościach hydrofobowych). Nadchodzący rok również będzie obfitował w wiele nowości, których wdrożenie mamy już dokładnie rozplanowane, ale pozwólcie, by szczegóły póki co pozostały niespodzianką.