5 pytań do Fresso

5 pytań do Fresso

Dzisiaj w naszym cyklu gości marka, która jeszcze do niedawna kojarzyła się przede wszystkim z niezwykle gustownymi zapachami samochodowymi. Jednak całkiem niedawno jej oferta mocno się poszerzyła o całą linię profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Chcecie się dowiedzieć, który zapach jest najpopularniejszy i jaki produkt z nowej linii kosmetyków warto przetestować w pierwszej kolejności? Zapraszamy do lektury rozmowy z marką Fresso!

 

Od kiedy działacie na polskim rynku i skąd pomysł na wprowadzenie marki?

Marka Fresso działa na polskim rynku już od stycznia 2019 roku. Jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy poszukiwali wyjątkowych, ekskluzywnych odświeżaczy powietrza, których wówczas nie było dostępnych na rynku. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i stworzyć produkty, które cechuje nie tylko jakość i wydajność, ale również ekskluzywność. Naszym ostatnim sukcesem jest nowa linia kosmetyków samochodowych, którą wypuściliśmy na rynek w kwietniu bieżącego roku, będąc jednocześnie rozszerzeniem naszej aktualnej oferty.

Do kogo w głównej mierze są skierowane Wasze produkty?

Produkty marki Fresso dedykowane są przede wszystkim osobom, które cenią sobie wyszukane i ekskluzywne rozwiązania. Nasze perfumy są tak naprawdę dla każdego, kto szuka unikalności, niezwykłego i trwałego zapachu. Nowa linia kosmetyków to, również oferta skierowana do osób, dla których kompleksowa pielęgnacja samochodu to priorytet. Produkty, które tworzymy to idealny wybór zarówno dla osób indywidualnych, jak i do asortymentu myjni samochodowych, sklepów motoryzacyjnych czy studia detalingowego.

Które produkty okazały się bestsellerami?

W zasadzie moglibyśmy powiedzieć, że wszystkie cieszą się niezwykłą popularnością, jednak jest jeden, wokół którego zainteresowanie jest zdecydowanie większe. To zapach Gentleman, który kupują nie tylko panowie, ale również Panie.

Jeśli chodzi o nową linię kosmetyków to jeszcze za wcześnie, aby wyłonić bestesellery. Natomiast jednym z produktów, który zdecydowanie cieszy się zainteresowaniem wśród klientów, jest Interior Dressing. Jego działanie odżywiające i zabezpieczające elementy plastikowe, gumowe oraz winylowe w samochodzie, przechodzą oczekiwania naszych klientów. Prosta aplikacja oraz wyjątkowy zapach sprawiają, że efekt jest wręcz uzależniający - a my jesteśmy dumni, że udało nam się w procesie długich starań, stworzyć tak fantastyczny produkt.

Gdybyście mieli wybrać jeden produkt z Waszej oferty, z którym powinien się zapoznać każdy detailingowy świr, co by to było?

Ciężko będzie nam wybrać jeden produkt, bo wszystkie są warte uwagi :)

Natomiast naszym ulubionym produktem w firmie jest Interior Cleaner. Jego zadaniem jest wszechstronne czyszczenie takich powierzchni, jak plastik, skóra, tapicerka, alcantra, winyl, aluminium, a nawet drewno. Nie pozostawia po sobie żadnych zacieków i smug, zaś jego cudowny, perfumowany zapach utrzymuje się na powierzchni, uprzyjemniając tym czyszczenie auta. Klienci z powodzeniem wykorzystują go również w swoich domach. Dzięki niezwykłym właściwościom i nowoczesnej formule, dokładnie czyści blaty wykonane z drewna, marmuru czy granitu, a nawet płytki, aluminium oraz meble. Pozostawia powierzchnię całkowicie gładką, minimalizując ponowne osadzanie się kurzu i innych zabrudzeń. Jest w pełni bezpieczny, nie zawiera żadnych piktogramów.

Możecie opowiedzieć nam coś więcej o Waszej nowej linii kosmetyków?

Opowiadać możemy w nieskończoność :)

Jak już wspomnieliśmy, jej premiera miała miejsce w kwietniu bieżącego roku. Wszystkie nasze produkty to połączenie starannie wyselekcjonowanych składników i zaawansowanych receptur, tak aby zaoferować jak najwyższą jakość naszym klientom i spełnić ich wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Każdy z produktów, który stworzyliśmy, posiada indywidualną kompozycję perfumeryjnego zapachu, którego zadaniem (tuż po powąchaniu), jest przeniesienie naszego Klienta w śródziemnomorskie klimaty, rześki poranek okryty świeżą rosą, słoneczne, upalne lato oraz dumę, zwycięstwo i niepokonanie. Co ważne, zapachy są wysoce skoncentrowane oraz zaprojektowane tak, aby w całości “przykryły” zapach składników znajdujących się w recepturze.

Postawiliśmy sobie cel stworzenia produktów najwyższej jakości, które będą nie tylko przywodzić na myśl pozytywne wspomnienia związane z zapachem, ale będą również bezpieczne w użyciu dla każdego. Zależało nam na pełnym komforcie pracy oraz najlepszym stosunku cenowym, co do ich świetnej jakości.

Dziś z całą pewnością i przekonaniem możemy stwierdzić, że osiągnęliśmy swój cel i zapraszamy do przetestowania naszej nowej linii kosmetyków samochodowych !

 

Zapraszamy na stronę www, aby poznać bliżej zapachy Fresso. Zapraszamy także na ich profil na Facebooku oraz Instagramie.