Ranking niewidzialnych wycieraczek

Ranking niewidzialnych wycieraczek

Niewidzialna wycieraczka to powłoka hydrofobowa na szybę, która poprawia widoczność podczas jazdy w deszczu. Co może być szczególnie przydatne w jesienno-zimowej aurze. Sprawia, że powyżej pewnej prędkości woda jest odprowadzana z szyby w postaci kropelek ograniczając konieczność używania wycieraczek. Powierzchnia zabezpieczona niewidzialna wycieraczką o wiele wolniej zbiera zabrudzenia oraz mniej zamarza w zimie.

Niedawno w artykule poruszyliśmy temat jak zaaplikować niewidzialną wycieraczkę. Dziś skupimy się na produktach, jaką powłokę wybrać? Przedstawimy Wam kilka najpopularniejszych propozycji.

 

Soft99 Ultra Glaco

Jedna z najbardziej popularnych niewidzialnych wycieraczek na rynku. Świetny stosunek jakości od ceny przemawia za tym produktem. Ultra Glaco świetnie odprowadza wodę, ma dobrą trwałość oraz jest łatwa w aplikacji. Posiada również wbudowany aplikator, co dodatkowo ułatwia aplikację, ponieważ do jej użycia nie potrzebujemy dodatkowych akcesoriów.

 

Rain X

Jedna z najtańszych niewidzialnych wycieraczek dostępnych na rynku dla wszystkich tych, którzy chcą przetestować działanie tego typu produktu nie wydając dużo. Jej działanie ogranicza się do kilku tygodni, ale jedno opakowanie spokojnie starczy na wiele aplikacji.

 

FX Protect Rain Shield

Niewidzialna wycieraczka od FX Protect charakteryzuje się bardzo dobrym działaniem i łatwą aplikacją. Poprawia widoczność w trakcie jazdy i zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni szyby poprzez ułatwioną pracę wycieraczek. Trwałość do 12 miesięcy.

 

Polytop Scheibenversiegelung

To bardzo wydajny preparat do zabezpieczenia szyb. Otrzymujemy go w pojemności 500ml, co sprawia, że wystarczy na wiele aplikacji. Świetnie odprowadza wodę i ogranicza przymarzanie szyb. Działa do kilku miesięcy.

 

Aqua Glass Protection

Skuteczna w działaniu powłoka hydrofobowa do szyb o trwałości nawet do dwóch lat (20 do 30 tys. km). Świetna hydrofobowość i zdecydowanie ograniczone przywieranie do powierzchni zabrudzeń, owadów czy szronu.

 

Gtechniq G1 ClearVision Smart Glass

Jedna z najtrwalszych niewidzialnych wycieraczek na rynku. Aplikacja nie zależy do najłatwiejszych, jednak w zamian otrzymujemy trwałość do 40 000km lub dwóch lat. Jest odporna na ścieranie i nie smuży w trakcie używania wycieraczek.