Ranking dressingów do opon

Ranking dressingów do opon

Dressing do opon to jeden z tych produktów bez których ciężko wyobrazić sobie detailing. Czarna opona idealne dopełnienie każdego mycia, woskowania czy innych zabiegów. Efekt wow jest widoczny od razu i utrzymuje się w zależności od produktu od kilku dni do kilku tygodni.

Dressingi różnią się trwałością, konsystencją i sposobem aplikacji. Pozostawiają także różne wykończenia na oponie – może być ona matowa, satynowa lub błyszcząca. Zależnie od gusty, każdy może znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Dziś przedstawimy Wam najciekawsze według nas dressingi do opon.

FIREBALL TIRE JANUS

Niezwykły dressing z SiO2 i ekstraktem z perły. Formuła oparta na silikonach, dzięki czemu odznacza się świetną trwałością. Charakteryzuje się dużą wydajnością i łatwą aplikacją. Jednak tym, co najbardziej go wyróżnia jest wykończenie. Jest ono różne w zależności od oświetlenia. W ciemnym otoczeniu opona jest bardziej błyszcząca, w jasnym nabiera satynowego wykończenia.

CENA: 99,90zł / 500ml 

Shiny Garage Back2Black Polymer

Trwały dressing do opon zawierający emulsje silikonowe, polimery i SiO2. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością (producent deklaruje nawet do 2 miesięcy). Nadaje powierzchni świetnych właściwości antystatycznych oraz hydrofobowych, chroniąc ją przed zabrudzeniami. Zapewnia satynowe wykończenie.

CENA: 49,90zł / 500ml 

ADBL Tire Dressing

Trwały dressing o zapachu ciasteczek. Zawiera w składzie wysokiej jakości żywice, polimery i SiO2. Świetnie przyciemnia powierzchnię opony chroniąc ją przed zabrudzeniami i promieniowaniem UV. Pozostawia satynowe wykończenie.

CENA: 54,99zł / 500ml

Shiny Garage Coco Tire Booster

Dressing do opon o kokosowym zapachu na bazie wody, zawiera w składzie woski, silikony i polimery. Może być aplikowany zaraz po myciu, na mokrą oponę, zachowując pełnię swoich właściwości. W zależności do sposobu aplikacji zapewnia wykończenie matowe, satynowe lub błyszczące.

CENA: 49,90zł / 500ml

BINDER Ultimate Tire Coating Wax

Trwały dressing z SiO2. Zapewnia wykończenie satynowe lub lekko błyszczące. Jest prosty w aplikacji i wydajny. Świetnie przyciemnia powierzchnię opony zapobiegając przywieraniu zabrudzeń i zapewniając świetną hydrofobowość.

CENA: 53,90zł / 500ml 

Chemotion Tyre Dressing

Dressing do opon i plastików o pięknym wykończeniu. W zależności od ilości warstw możemy osiągnąć wykończenie od satyny do połysku. Produkt posiada świetnie właściwości hydrofobowe i ogranicza przywieranie brudu.

CENA: 49,99zł

 

To tylko kilka z wartych uwagi dressingów do opon dostępnych na rynku. Każdy oferuje dobrą jakość i świetne właściwości. Jednak, aby w pełni korzystać z ich potencjału należy pamiętać o porządnym przygotowaniu powierzchni. Czyli dokładnym (najlepiej kilkukrotnym) wyczyszczeniu opony oraz wysuszeniu jej przed aplikacją (nie dotyczy nielicznych produktów, które można aplikować na mokre opony).