Niezwykły zestaw wosków FIREBALL WAX SPECIAL EDITION SET

Niezwykły zestaw wosków FIREBALL WAX SPECIAL EDITION SET

Standardowa puszka wosku starcza na naprawdę wiele aplikacji, więc z reguły nie ma potrzeby kupować wosku częściej niż raz na kilka lat. Jednak nie jest to argument dla prawdziwych miłośników wosków, dlatego nowy zestaw FIREBALL WAX SPECIAL EDITION SET to prawdziwa gratka dla wszystkich waxoholików. Nikt, kto jest #DetailingObsessed nie będzie potrafił przejść obok tego zestawu obojętnie.

Pięć konkursowych wosków naturalnych, opartych na wysokiej jakości Carnaubie spakowanych w eleganckie pudełko. Zestaw prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Każdy wosk występuje w pojemności 50ml, czyli spokojnie starczy na kilka aplikacji. Jest to limitowana edycja wyprodukowana w ilości do 2000 sztuk na cały świat! Formuły wosków oraz piękne opakowanie zaprojektowane zostały osobiście przez właściciela firmy FIREBALL Jina HyukJang

MILK CREAM, BRAZIL WAX, GRAPHENE WAX, CANDY SHERBET i ALIEN BLOOD to nazwy poszczególnych wosków. Wszystkie zapewniają maksymalne właściwości wizualne i podkreślają piękno zabezpieczanej powierzchni. Każdy jest także bardzo prosty w aplikacji, aby sam proces woskowania był czystą przyjemnością.

Poszczególne woski różnią się trochę właściwościami, np. ALIEN BLOOD ma najlepszą śliskość, BRAZIL WAX najlepszą trwałość, a wszystkie charakteryzują się bardzo wysokim poziomem połysku oraz świetnie wyciągają głębię koloru. Oferują również bardzo dobrą hydrofobowość. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Każdy wosk prezentuje się  bardzo ciekawie i nie wiadomo który zaaplikować w pierwszej kolejności! Ale nie jest to problem dla prawdziwych testerów, bo na szczęście, zawsze można na każdy element położyć inny wosk i obserwować ich właściwości. Okres jesienno-zimowy nie jest co prawda idealnym czasem na testowanie show carowych wosków. Jednak przez ten czas może uda się wyłonić ulubiony produkt, który będziemy mogli zaaplikować na wiosnę.

FIREBALL WAX SPECIAL EDITION SET to idealna propozycja na prezent dla każdego, kto jest #DetailingObsessed! A jeśli których z wosków szczególnie przypadnie Ci do gustu, wszystkie są dostępne również w pełnowymiarowym opakowaniu 100g.