ZviZZer Thermo Pad’z - nowa linia wytrzymałych padów polerskich

ZviZZer Thermo Pad’z - nowa linia wytrzymałych padów polerskich

Marka ZviZZer już mocno zadomowiła się na rynku systemów polerskich. Wysokiej jakości pady polerskie oraz świetnie tnące i wydajne pasty polerskie znalazły wielu zwolenników. Dziś chcemy zaprezentować Wam nowość od firmy ZviZZer, czyli Thermo Pad’z!

Czym charakteryzuje się nowa linia padów THERMO PAD’Z?

To pady zaprojektowane do pracy na maszyny DA. Stworzone z zupełnie nowego rodzaju pianki o termostabilnej strukturze, co oznacza, że zachowują swoje pełne właściwości pomimo zmian temperatury. Zapewnia to bardzo stabilny i długotrwały proces cięcia – pady nie miękną i nie tracą właściwości w trakcie pracy. Charakteryzują się także dużą odpornością na wysoką temperaturę oraz bardzo wysoką żywotnością.

Pady które świetnie tną, zachowują swoje właściwości cały czas w trakcie pracy, a do tego są niezwykle trwałe? Brzmi bardzo dobrze. W nowej linii znajdziemy cztery rodzaje padów.

Thermo Pad Grey Super Cut to najmocniej tnący pad polerski w serii, przeznaczony do usuwania najcięższych defektów z lakieru (w tym śladów po papierze 1500).Przeznaczony jest do pracy z pastami ZviZZer PC5000 i HC4000.

Thermo Pad Green Cut to tnący pad poleski do usuwania ciężkich zarysowań i zmatowień z powierzchni lakieru. Polecane pasty: HC4000 i MC3000.

Thermo Pad Blue Medium Cut, czyli średniotnący pad polerski, znakomicie sprawdzający się również do korekty typu one step. Zapewnia odpowiedni poziom cięcia oraz bardzo dobre wykończenie. Najlepiej współpracuje z pastami HC4000, MC3000 i ONE Polish.

Thermo Pad Black Low Cut to miękki pad polerskich przeznaczony do wykańczania powierzchni i uzyskania maksymalnego połysku. Usuwa drobne swirle i hologramy. Przeznaczony do pracy z pastami FC2000 i UC1000.

Pady występują w trzech najpopularniejszych rozmiarach – na talerze 80, 125 i 150mm. Czy okażą się rewolucją w polerowaniu? Na pewno warto sprawdzić!