5 pytań do AQUA Car Cosmetics

5 pytań do AQUA Car Cosmetics

Do kolejnej odsłony cyklu „5 pytań do…” zaprosiliśmy markę, która bardzo często pojawia się w odpowiedziach na pytania o polecane powłoki ceramiczne. O jakości ich produktów przekonało się wiele studiów i użytkowników prywatnych. Poznajcie bliżej markę AQUA! Dowiecie się więcej o ich początkach oraz bestsellerowych produktach, zapraszamy do lektury!

Od kiedy działacie na rynku i skąd pomysł na markę?

Marka AQUA istnieje od 2009 roku, a więc już 13 lat, z tym że na początku były to profesjonalne usługi auto detailingu (które zresztą wykonujemy do dzisiaj). Od roku 2014 staliśmy się dystrybutorem marki Max Protect na Europę Środkową i Wschodnią, a w roku 2016 AQUA rozgałęziła się na dwie marki: AQUA Car Detailing (usługi) i AQUA Car Cosmetics (produkcja kosmetyków). 

Skąd pomysł na markę? Przede wszystkim z obserwacji ówczesnego rynku. Jako detailerzy-praktycy nie byliśmy do końca zadowoleni z jakości kosmetyków do auto detalingu, które były dostępne na rynku. A skoro nie spełniały one naszych wymagań, najlepszym rozwiązaniem okazało się z czasem stworzenie produktów pod własną marką. To nasze dążenie do doskonałości i najwyższej jakości produktów szybko docenili zresztą inni – zarówno profesjonalni detailerzy, jak i osoby prywatne. Nie tylko z Polski, ale i z zagranicy…

Do kogo skierowane są Wasze produkty?

Z założenia nasze produkty skierowane są przede wszystkim do profesjonalistów, jako że to właśnie oni zwracają na dobrą jakość uwagę szczególną. Co oczywiście nie oznacza, że nie nabywają ich i nie używają również osoby, które auto detailingiem zajmują się bardziej amatorsko. Jest takie powiedzenie, że jakość zawsze się obroni, i w przypadku produktów AQUA to się rzeczywiście sprawdza. Bo zarówno profesjonaliści, jak i osoby zajmujące się auto detailingiem hobbystycznie wciąż zapewniają nas, że nasze wyroby świetnie sprawdzają się w działaniu. I że z przyjemnością będą je oni polecać innym (co zresztą czynią). 

Jaki był Wasz pierwszy produkt bądź seria produktów

Na rynek weszliśmy z przytupem, jako że nasz pierwszy produkt – AQUA 9H – był pierwszą powłoką o właściwościach samoregenerujących. Była to więc nie tylko nowość, ale i prawdziwy hit. Co więcej, do dziś jest to najlepiej sprzedająca się w naszym kraju powłoka, a informacje dotyczące jej trwałości, wydajności i stopnia ochrony, jaką zapewnia, w dużej mierze rozchodzą się pocztą pantoflową, na zasadzie poleceń. To samo tyczy się zresztą innego wyrobu AQUA, który również zalicza się do pierwszych, jakie wprowadziliśmy na rynek, a mianowicie uniwersalnego produktu czyszczącego AQUA APC. Preparat ten, z tego, co mi wiadomo, także znajduje się w czołówce – to jeden z najlepszych, a może nawet najlepszy produkt tego typu dostępny obecnie na rynku. 

Z których produktów najbardziej jesteście dumni i które najmocniej polecacie dla prawdziwych detailingowych świrów?

Cóż, to nie jest proste pytanie – niełatwo udzielić na nie prostej odpowiedzi i już wyjaśniam dlaczego. Otóż w AQUA nic nie dzieje się przypadkowo. Praca nad każdym produktem jest precyzyjnie zaplanowana – od pomysłu, przez masę testów i poprawek produkcyjnych, aż po nadanie nazwy i ostateczne wdrożenie. Ot, weźmy chociażby pianę aktywną czy szampon. Z zewnątrz wszystko wydaje się bajecznie proste, ale wcale tak nie jest. Jak już wspominałem, nasze produkty nie mogą być po prostu dobre – to nie wystarczy. One muszą być co najmniej w czołówce, a najlepiej, gdy zostaną przez nabywców docenione tak bardzo, że zyskają opinię najlepszych na rynku. 

Zdradzicie nam, czy planujecie w najbliższym czasie jakieś ciekawe nowości?

Oczywiście – doskonale wiemy, że sukces usypia, dlatego nie spoczywamy na laurach i wciąż zastanawiamy się, czego jeszcze potrzebować może rynek, a więc nasi klienci. W najbliższym czasie na pewno wypuścimy naszą najlepszą jak dotąd powłokę AQUA Graphene Coating, z tym że w wersji PRO – widoczną pod światłem UV, niesamowicie śliską, hydrofobową i mega trwałą. Dodam też, że obecnie mocno rozbudowujemy naszą firmę. Potrzebujemy dodatkowego metrażu na produkcję i magazynowanie naszych wyrobów. Wszystko po to, by nadal utrzymywać najwyższe standardy i wypuszczać na rynek kolejne produkty, które zachwycą naszych odbiorców swoją wysoką jakością. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www marki AQUA oraz ich profili w social mediach - Facebook oraz Instagram.