EasyOne QD i Glossify – nowości od firmy Cleantle!

EasyOne QD i Glossify – nowości od firmy Cleantle!

Chcielibyśmy Wam przedstawić dwie nowości od firmy Cleantle, które pomogą Wam w pielęgnacji lakieru – EasyOne QD oraz Glossify. Zastanawiasz się, który z nich przetestować najpierw? Przedstawimy krótką charakterystykę obu produktów, dzięki czemu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, który produkt lepiej sprawdzi się u Ciebie.

EasyOne QD

EasyOne QD to świetny wybór do szybkiego nabłyszczania i pielęgnacji karoserii. Ten produkt, oprócz bycia samodzielną ochroną lakieru, może również służyć jako dodatkowa warstwa na wcześniej zaaplikowany wosk lub powłokę. Tworzy on hydrofobową i antystatyczną powłokę, która nie tylko nadaje lakierowi śliskości i niesamowitego blasku, ale także chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV i blaknięciem. Co więcej, jego skład, bazujący na woskach i polimerach, jest całkowicie bezpieczny - bez ostrzegawczych piktogramów!

Łatwość aplikacji, brak smug i mazów, a także możliwość stosowania na folii PPF i winylowej, sprawiają, że EasyOne QD jest wygodny w użyciu. Dostępny w pojemnościach 500ml, 1l, 5l, z zachwycającym zapachem czarnej wiśni.

Glossify

Glossify, z kolei, to zaawansowany produkt do pielęgnacji lakieru, który może służyć jako samodzielna ochrona. Idealny dla tych, którzy pragną nadania swojemu pojazdowi niebywałej głębi i szklistości. Ten quick detailer mocno przyciemnia i nabłyszcza lakier, świetnie maskując mikro-rysy i nadając powierzchni śliskość. Podobnie jak EasyOne QD, tworzy on hydrofobową powłokę, która pomaga w ochronie lakieru przed zabrudzeniami. Jego skład oparty na polisiloksanach jest bezpieczny i wolny od ostrzegawczych piktogramów.

Glossify jest łatwy w aplikacji, nie pozostawia smug i mazów, a jego zastosowanie jest możliwe zarówno na suchym, jak i mokrym lakierze. Doskonale sprawdza się również na felgach oraz elementach plastikowych karoserii. Dostępny w trzech pojemnościach: 500ml, 1l, 5l o zapachu męskich perfum.

Którą nowość od Cleantle wybrać?

Decydując, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy, warto zastanowić się nad specyficznymi potrzebami Twojego pojazdu. EasyOne QD to doskonały wybór dla tych, którzy szukają produktu uniwersalnego, łatwego w użyciu, nadającego niesamowitego blasku i śliskości lakierowi. Idealnie sprawdzi się w szybkim odświeżeniu wyglądu pojazdu.

Z kolei Glossify to produkt dla tych, którzy chcą intensywniej podkreślić kolor i głębię lakieru, a także zminimalizować widoczność drobnych rys. Jego unikalne właściwości sprawiają, że jest to świetny wybór dla entuzjastów szukających produktu do szybkiego zabezpieczenia lakieru.

 

Który z nowych QD od Cleantle zdecydujesz się przetestować? Oba produkty są dostępne w sklepie MOTOGO - zobacz Glossifly oraz EasyOne.