Jaki prezent dla detailera?

Jaki prezent dla detailera?

Co będzie udanym prezentem dla osoby, która uwielbia spędzać czas na pielęgnacji samochodu? W mnogości różnych opcji często ciężko się zdecydować. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować kilka naszych propozycji na upominki, które ucieszą każdego detailera.

Zestaw kosmetyków

Pierwszym co nasuwa się na myśl jest zestaw kosmetyków. Wiadomo, nowych kosmetyków nigdy za wiele, więc jest to całkiem dobry trop. Jeśli nie mamy konkretnego pomysłu, dobrą opcją może być przejrzenie gotowych propozycji zestawów kosmetyków na prezent. Są one dostępne w bardziej atrakcyjnych cenach, niż gdybyśmy kupowali pojedyncze produkty osobno.

Warto przejrzeć całą kategorię: zestawy kosmetyków na prezent. A poniżej trzy wybrane przez nas propozycje.

Kompletny zestaw ADBL do czyszczenia wnętrza przyda się każdemu, kto lubi zadbać o czystość w samochodzie.

Dla osób z większym budżetem świetną opcją może być zestaw wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów FIREBALL:

A uniwersalnym i praktycznym upominkiem w rozsądnej cenie jest zestaw Fresso Mini Gift Box Christmas Edition:

Co jednak, jeśli wiemy, że półki osoby, którą chcemy obdarować uginają się od kosmetyków? A chcemy się wyróżnić i podarować coś innego, ale nadal związanego z detailingową zajawką?

Kalendarz detailerek

Świetnym pomysłem na prezent jest kalendarz detailerek. To prezent dwa w jednym. Otrzymujemy świetnie zrealizowany kalendarz ze zdjęciami polskich detailerek, a dodatkowo wspieramy akcję charytatywną, ponieważ cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na chore dziecko.

Rewelacyjna inicjatywa, którą z dumą wspieramy jako sponsor.

Tablica samochodowa

https://sklep.motogo.pl/tablica-samochodowa-z-logo-detailing-obsessed

Kolejnym pomysłem na ciekawy prezent dla detailera jest tablica samochodowa z logo #DetailingObssed. Może ona posłużyć za ciekawą dekorację wnętrza pokoju lub garażu, świetnie sprawdzi się do zdjęć samochodów czy na zloty!

Bluza #DetailingObsessed

Bluza z logo #DetailingObsessed jest jednym z naszych hitów. Świetnej jakości materiał i uniwersalny krój czynią ją bardzo wygodną w noszeniu. A duże, wyszywane logo #DetailingObsessed na plecach świetnie podkreśli pasję obdarowanego.

Czapka #DetailingObsessed

Uniwersalnym prezentem może być również nasza zimowa czapka z logo. Minimalistyczny, uniwersalny krój beanie to dobry wybór dla detailera i detailerki.

 

Każdy z wymienionych prezentów świetnie sprawdzi się dla osoby, która interesuje się detailingiem. Do świąt nie zostało wiele czasu, więc czym prędzej warto się decydować. Choć większość z tych prezentów jest na tyle uniwersalna, że świetnie sprawdzi się również przy innych okazjach.