Work Stuff Detailing Brush Ultra Soft

Work Stuff Detailing Brush Ultra Soft

Detailing pędzelkami stoi. Każdy kto choć trochę bardziej interesuje się rozwojem akcesoriów wie, że do każdego zadania można dobrać osobny, dedykowany pędzelek. Czasem potrzebujemy czegoś do wyczyszczenia mocnych zabrudzeń na wewnętrznej stronie felg czy w komorze silnika. A czasem, wręcz przeciwnie – czegoś ultradelikatnego do wyczyszczenia detali na miękkim lakierze UNI czy w okolicach dekorów z black piano.

Marka Work Suff ma już w swojej ofecie ultra delikatne pędzelki, nawet w dwóch wersjach – Albino i Albino Orange. Niezwykle delikatne i gęste włosie syntetyczne to ich mocna strona. Dlatego szczególnie dobrze sprawdzają się podczas prac na mokro – czyszczeniu detali na lakierze czy elementów wnętrza.

Jednak w ostatnim czasie Work Stuff poszedł dalej i wypuścił kolejną nowość – pędzelki Ultra Soft Brush. Jeszcze delikatniejsze, gęste włosie rozłożone w kształt wachlarza oraz drewniany trzonek. Pędzel dostępny jest w dwóch rozmiarach 20 oraz 23mm.

Idealnie sprawdzi się do wszelkich prac wymagających dużej delikatności. Jego lekkie i miękkie włosie pełnię swoich właściwość pokaże podczas prac na sucho. Dlatego dobrze sprawdzi się we wnętrzu do usuwania kurzu, szczególnie w okolicach delikatnych dekorów black piano. Ale nie tylko. Dzięki gęstemu i rozłożystemu włosiu świetnie usunie kurz z kratek nawiewu, zakamarków kierownicy czy konsoli środkowej.

Można go równie dobrze użyć na zewnątrz przy doczyszczaniu delikatnych detali. Na pewno znajdzie nie jedno zastosowanie w każdym studiu detailingu.