Święto Detailingu w MrCleaner Detailing Expert

Święto Detailingu w MrCleaner Detailing Expert

Detailing w Polsce świetnie się rozwija, jednak wydarzeń detailingowych organizowanych na większą skalę jest mało. Owszem, firmy detailingowe często pojawiają się na targach i różnego rodzaju zlotach, jednak imprez tylko poświęconych detailingowi  nie ma zbyt wiele. Dlatego każde tego typu wydarzenie przyjmowane jest z wielkim szumem w środowisku i zjeżdżają się na nie pasjonaci detailingu z całej Polski.

Tak też było na ostatnim evencie w MrCleaner Detailing Expert – Święto Detailingu, czyli otwarcie sezonu detailingowego. Pojawiło się tam wiele marek kosmetyków samochodowych oraz akcesoriów, prezentujących swoje topowe produkty oraz nowości.

Wiele firm dało możliwość przetestowania swoich produktów, na przykład systemów polerskich marek Rupes, ZviZZer, Super Shine, Sonax, ADBL, FX PROTECT, Honey Combination. Można było sprawdzić działanie produktu, poznać dobre praktyki związane z pracą, oraz dopytać się o intrygujące nas szczegóły.

Marka Kiurlab produkowała swoją pianę aktywną rozlewając ją na miejscu do butelek dla każdego zainteresowanego. U Funky Witch można było zapoznać się ich pełną ofertą wosków, a na stoisku Kovax dowiedzieć się o usuwaniu niedoskonałości z lakieru za pomocą papierów ściernych.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, bo każda z marek zaprezentowała coś ciekawego. Nie zabrakło również konkursów, w których do wygrania były ciekawe nagrody, między innymi przejażdżki sportowymi samochodami.

Oprócz kosmetyków i produktów, tego typu wydarzenia to przede wszystkim okazja do integracji i poznania innych pasjonatów. Można było zobaczyć wiele znajomych twarzy w jednym miejscu, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać z freakami rozumiejącymi detailingową zajawkę.

Pogoda dopisała, więc część eventu przeniosła się na leżaczki przed siedzibą MRC, gdzie można było również zjeść pysznego burgera w strefie gastro. Mamy nadzieje, że tego typu wydarzeń będzie coraz więcej! My na pewno pojawimy się na Pomorskich Targach Autokosmetyki w Gdańsku 24 czerwca, gdzie również Was zapraszamy!