Święto Detailingu w Katowicach 2024

Święto Detailingu w Katowicach 2024

W ostatnią sobotę miłośnicy detailingu z południowej części kraju (choć nie tylko ;)) zgromadzili się w Katowicach, by świętować swoją pasję podczas wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez MrCleaner Detailing Expert. To był dzień pełen inspiracji, nowości produktowych i wymiany doświadczeń, który przyciągnął ogromną liczbę uczestników i ponad 40 wystawców.

Dla każdego entuzjasty detailingu, Święto Detailingu było doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami na rynku. Uczestnicy mieli szansę na bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami oraz trenerami firm, dzięki czemu mogli poznać lepiej produkty, przetestować je i poznać lepiej ofertę wielu firm. Organizatorzy zadbali również o liczne konkursy, atrakcje i pokazy.

Jednym z najważniejszych aspektów Święta Detailingu była możliwość wymiany doświadczeń między pasjonatami. Wydarzenie przyciągnęło wielu detailingowych świrów! To nie tylko okazja do nawiązania nowych znajomości, ale także do dzielenia się wskazówkami i trikami, które mogą usprawnić codzienną pracę w studiu czy przy własnym samochodzie.

To była świetna okazja do integracji w detailingowym gronie! Liczymy na kolejną edycję za rok!