Ciekawe gadżety do studia detailingu

Ciekawe gadżety do studia detailingu

Niezawodne narzędzia i sprawdzone kosmetyki to podstawa pracy w każdym studiu. Warto jednak zainteresować się ciekawymi gadżetami, których na rynku mamy coraz więcej. Czasem jedna, drobna zmiana, może ułatwić nam codzienne funkcjonowanie w garażu.

Poniżej kilka wartych uwagi akcesoriów do studia detailingu, które zwróciły naszą uwagę.

Szczotka do prania tapicerki na wkrętarkę

Jeśli często zdarza Ci się prać tapicerki w samochodzie ta szczotka może odmienić Twoją pracę. Nigdy więcej ręcznego szczotkowania pre-spray’a! Akcesorium przydatne zwłaszcza, gdy mamy do wyprania większe lub bardzo zabrudzone powierzchnie.

Zestaw mini ssawek

Czasem ciężko pozbyć się zabrudzeń z trudno dostępnych zakamarków. Można użyć sprężonego powietrza, jednak ono powoduje wzbijanie się zabrudzeń, które nagłe znajdują się wszędzie, tylko nie szczelinie w której były. Nie jest to idealne rozwiązanie, więc może warto użyć mini ssawek do odkurzacza?

Podkładka pod koła

Ile razy zdarzyło Ci się męczyć z przewodem lub wężem od myjki, który zaklinował się o oponę? To niezwykle irytujące, jednak jest na to rozwiązanie. Podkładka pod koła rozwiązuje ten problem!

Leżanka warsztatowa

Polerowanie czy oklejanie progów wymaga niezłej gimnastyki? Może lepiej się po prostu położyć? Z leżanką warsztatową będzie to w pełni uzasadnione. Model ten może służyć jako tradycyjna leżanka, ale także możemy ją złożyć tworząc siedzisko z oparciem lub klasyczny stołek warsztatowy, z którego wygodnie się korzysta na przykład w trakcie polerowania.

Wózek detailera

Podstawą efektywnej pracy jest posiadanie wszystkich potrzebnych narzędzi i akcesoriów pod ręką, aby nie odrywać się co chwilę od wykonywanych czynności. W organizacji miejsca pracy pomoże Ci wózek detailera! Przemyślana konstrukcja pomoże Ci dobrze uporządkować wszystkie potrzebne kosmetyki i akcesoria w trakcie pracy.

Wieszaki na butelki i szczotki

Nie dość, że praktyczne to odpowiednio rozmieszone stanowią bardzo fajny element wystroju. Już od kilku lat wiele studiów nie wyobraża sobie funkcjonowania bez wieszaków na maszyny, butelki czy pędzelki. Oferta tego typu akcesoriów cały czas się rozrasta.

 

Z pewnością rynek gadżetów do studia detailingu dopiero się rozwija. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą producenci w najbliższych latach.