Nowości #DetailingObsessed!

Nowości #DetailingObsessed!

W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka ciekawych nowości w #DetailingObsessed. Jeśli jesteś detailingowym świrem może znajdziesz wśród nich coś, co Cię zainteresuje?

Czapka beanie #DetailingObsessed

Wykonana z dzianiny uniwersalna czapka typu beanie. Średniej grubości materiał sprawdzi się do noszenia przez znaczną cześć roku. Świetny element stylizacji i ochrona przed chłodem. Wywijany ściągacz i wyszywane logo #DetailingObsessed z przodu.

Kup czapkę!

Maty ochronne na dywaniki #DetailingObsessed

Gadżet niezbędny w każdym studiu detailingu. Wykonane z trwałego, odpornego na rozrywanie materiału z recyklingu. Wodoodporne, świetnie chronią przed zabrudzeniami wykładziny, gdy istnieje konieczność przeparkowania samochodu po wykonaniu usługi. Dzięki temu możesz oddać samochodu w idealnej czystości. Sprzedawane w rolce po 100 sztuk.

Kup maty ochronne na dywaniki!

 

Plecak #DetailingObsessed

Uniwersalny, pojemny plecak #DetailingObsessed. Świetny na wycieczki, zakupy czy trening. Możesz zapakować do niego również ulubione kosmetyki. Grubszy materiał szelek sprawia, że jest on wygodny w noszeniu. Łatwy do utrzymania w czystości i bardzo trwały, dzięki zastosowaniu syntetycznego materiału.

Kup plecak!

Tablica samochodowa #DetailingObsessed

Tablica samochodowa to świetny gadżet na do sesji zdjęciowych i na zloty, który doskonale podkreśli Twoje zaangażowanie w detailing. Pasuje do standardowych ramek w europejskim formacie. Wytłaczane logo na czarnym tle świetnie wygląda na zdjęciach.

Kup tablicę samochodową!