Swissvax Experience: spotkanie entuzjastów i światowa premiera limitowanego wosku Swissvax Carat (Carnauba 81% Vol.)

Swissvax Experience: spotkanie entuzjastów i światowa premiera limitowanego wosku Swissvax Carat (Carnauba 81% Vol.)

Woskomaniacy to grupa detailingowych zajawkowiczów, którzy są w stanie wydać ogromne pieniądze na unikalny wosk o wyjątkowych właściwościach. Ostatnio organizowane wydarzenie Swissvax Experience z pewnością przyciągnęło takie osoby.

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce! W ramach niego odbyły się cztery spotkania dla entuzjastów Swissvax, w tym jedno zamknięte, a jedno przeznaczone tylko dla kobiet. Szkolenia prowadził Master Trener Swissvax – Pascale Seiler, który przyjechał prosto ze Szwajcarii.

Spotkania były okazją, aby zrozumieć filozofię marki Swisssvax, czyli jednej z najstarszych marek detailingowych na świecie. Uczestnicy poznali sprawdzone techniki aplikacji kultowych wosków, a także różnice pomiędzy poszczególnymi produktami. Nie zabrakło również czasu na wymianę doświadczeń i zadania nurtujących pytań.

Światowa premiera nowych wosków Swissvax

Jednak zdecydowanie głównym punktem spotkań była możliwość uczestniczenia w światowej premierze limitowanego wosku Swissvax Carat! Uczestnicy Swissvax Experience mieli okazję jako pierwsi na świecie zobaczyć, poznać i przetestować ten wyjątkowy produkt. Drugą ważną premierą był produkt dedykowany do pielęgnacji folii PPF — Swissvax PPF.

Swissvax Carat — wosk dla kolekcjonerów

Swissvax Carat to limitowana edycja wosku, dostępna w ilości tylko 100 sztuk na całym świecie. Zawiera aż 81% najwyższej jakości Carnauby, co czyni go totalnie unikalnym woskiem z największą w historii zawartością tego składnika w wosku (do tej pory podium zajmował wosk Crystal Rock — Vol. 76% Carnauby). Zapewnia niespotykany wcześniej poziom połysku i efektu 3D! Aplikacja tego produktu to wyjątkowe doświadczenie.

Jednak Swissvax Carat to nie tylko ponadprzeciętny wygląd samochodu, ale także doskonała ochrona. Dzięki zawartości PTFE wosk osiąga wysoką odporność na brud drogowy, owady i inne zanieczyszczenia, a jego trwałość sięga nawet 12 miesięcy.

Prace nad tym woskiem trwały kilka lat. Formuła była stale dopracowywana, aby móc osiągnąć tak wysoką zawartość Carnauby przy zachowaniu możliwie prostej aplikacji. Wosk wymaga dłuższego wypracowania i dobrego roztarcia w dłoniach, jednak dla pasjonatów mających możliwość aplikacji tego produktu, nie stanowi to żadnej przeszkody. W tym przypadku chcemy jak najdłużej celebrować woskowanie, aby cieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Swissvax PPF — innowacyjny produkt dla folii PPF

Oferta Swissvax to przede wszystkim wyjątkowe woski samochodowe. Taka forma zabezpieczenia coraz mocniej traci na popularności i znajduje się trochę w opozycji do nowoczesnych zabezpieczeń lakieru takich jak powłoki ceramiczne czy folie PPF.

Jednak marka Swissvax nie chce pozostać w tyle i dostosowuje się do zmieniającego się rynku, aby dostarczać rozwiązania, których oczekują klienci. Nie podąża jednak ślepo za trendami, ale robi to na własnych zasadach, dostarczając produkty bezpieczne, proste w aplikacji i niezwykle wysokiej jakości.  

Swissvax PPF to odpowiedź na wyzwania związane z pielęgnacją powierzchni zabezpieczonych foliami PPF. Produkt został skomponowany tak, aby doskonale zabezpieczać i odżywiać strukturę folii, jednocześnie nie zaburzając jej właściwości samoregeneracji. Formuła wosku została pozbawiona barwników oraz ograniczono użycie substancji chemicznych. Sprawdzi się do aplikacji na folie PPF, folie do zmiany koloru i elastyczne tworzywa sztuczne.

Każdy świadomy użytkownik samochodu, wie, że dbanie o samochód nie kończy się etapie aplikacji folii. Wosk PPF będzie doskonałym uzupełnieniem bieżącej pielęgnacji. Świetnie odżywi powierzchnię i nada jej połysk, a także zapewni ochronę przed chemikaliami i promieniowaniem UV.

Swissvax Experience to wyjątkowe wydarzenie organizowane po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni!), które przyciągnęło fanów marki. Światowa premiera limitowanego wosku Swissvax Carat i innowacyjnego produktu Swissvax PPF była okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami tej szwajcarskiej marki.

Swissvax Experience to nie tylko możliwość poznania nowych produktów, ale również okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z Master Trenerem Swissvax oraz z innymi fanami marki. Atmosfera na wydarzeniu była niesamowita, a uczestnicy spędzili wiele godzin na rozmowach i dyskusjach na temat swoich doświadczeń dotyczących woskowania i produktów Swissvax.